Igen, mindent látnak, azaz az összes profilt látják, s a teljes profilokat. Nem, a belső levelezést senki nem látja, a Linkedinen (mivel az ő platformján megy, de nem adhat ki abból semmit, kivéve, ha erre felhatalmazott szerv igényli [ahogy a Facebooknál, Gmailnél, vagy bármely más platformnál]) és a levelező feleken kívül. Tehát azon a felületen is bátran lehet mindenről írni, amiről máshol írna az ember. Viszont(!!!) ELSŐDLEGES (Primary) email címnek saját, azaz NEM céges emailt érdemes megadni. Miért? Mert ha a céges címed van megadva, mondjuk @hu.ibm.com, akkor a hazai ibm-es it-sok is LÁThatJÁK a levelezéseteket. Hogyan? Ha idekattint, akkor eljut a Linkedin beállításaihoz (1. és 2. nyíl). A Linkedin kéri majd a jelszavát (ha saját gépen dolgozik, szerintem, érdemes elmentetni a böngészőjével a jelszavat), majd meg érkezik erre a felületre: (folytatás a kép alatt!) 3. Itt a piros nyíl által mutatott helyre kattint, majd meglátja ezt a felületet, ahol hozzáadhat újabb email címeket. (folytatás a kép alatt!) 4. Javaslom, hogy az összes létező email címét, melyhez hozzáfér, adja itt meg.
5. Majd emelje a Primary (elsődleges) szintre azt, amely nem a munkahelyének címe, hanem csak Ön fér hozzá (pl.: hotmail.com, gmail.com, yahoo.co.uk, stb.).
0 Comments
Your comment will be posted after it is approved.
Leave a Reply. |
Details
Bánki Tamás bejegyzései a Linkedinen
Bánki Tamás, Linkedin szakértőA blogomat magyarul írom, s így segítek a Linkedin hatékony, eredményes használatban. Archív
October 2024
|